Українські АЕС стали безпечнішими

Співробітники українських АЕС запевняють, що за останні півроку робота атомних станцій країни стала безпечнішою.

Чорнобильська АЕС
УНІАН
Чорнобиль - головний привід для занепокоєння станом українських АЕС.
Розвіяти тривогу щодо атомних електростанцій станцій в Україні намагаються їхні працівники. За останні півроку, запевняють вони, позаштатних ситуацій на вітчизняних АЕС поменшало. Нещасні випадки майже зникли. 

Через зменшення простоїв та позаштатних ситуацій, кажуть енергетики, за перші 6 місяців року вдалося більш, ніж вчетверо скоротити недовиробництво електроенергії. Цифра свідчить про те, що більше половини усього електричного струму вітчизняного походження виробляють атомні станції.

Майже з двох десятків випадків "позаштатного екстріму" минулого року, цьогоріч вісім відмов зафіксованих на АЕС вважають добрим результатом, переконують професіонали. Якщо враховувати, що ані радіаційні параметри, ані шкідливі викиди не перевищували межу у 10 відсотків від дозволених показників – то це суцільний позитив! 

З тих восьми інцидентів, лише два були пов’язані із людським чинником. Та й то - лише адміністративні та ремонтні недоліки. В "Енергоатомі" кажуть, що надійність українських станцій за останні півроку перевірили одразу кілька міжнародних комісії. У тому числі - інспектори МАГАТЕ та Всесвітньої організації операторів АЕС.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: