Українські атомники найкращі

Фахова система навчання та підготовки українських атомників може збільшити довіру до цієї галузі енергетики.

Сучасне людство переживає “ядерний ренесанс” - зростання видобутку електрики на ядерних станціях, і зростання довіри до цієї галузі.

Рівненська АЕС
Архів
На думку атомників, у світі зростає довіра до їхньої галузі.
Принаймні, так вважають самі атомники. А українські атомники запевняють, що системі підготовки кадрів у вітчизняній ядерній енергетиці фахівці інших галузей можуть тільки позаздрити.

Максим Журавський, наприклад, після інституту п’ять років працює на Запорізькій атомній електромонтером. На станції кажуть: фахівцю із вищою освітою корисно починати з низів. 

Тепер Максим – один з переможців конкурсу серед молодих працівників усіх чотирьох АЕС України. Тестове завдання – аварійний запуск електродвигуна.

Загалом п’ятдесят найкращих електриків, дозиметристів, хіміків та інших фахівців відшліфовували свої вміння на конкурсі. У галузі працює багато молодих фахівців. І для всіх без винятку дбати про безпеку на станціях - означає насамперед турбуватися про безпеку своїх родин. 

47% вітчизняної електрики виробляють Запорізька, Південноукраїнська, Рівненська та Хмельницька АЕС. Через брак ресурсів традиційного палива та екологічну шкідливість ТЕС ядерного ренесансу Україні не оминути. 

До того ж, запевняють атомникики, кадри в нас найкращі.

ВідеоУкраїнські атомники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: