Українські авіаперевізники зацікавилися Ан-148

Про придбання літаків бюро "Антонов" вже домовилися "Дніпроавіа", "Донбасаеро", "АероСвіт" та компанія "Україна", що перевозить вищих посадових осіб держави.

Вітчизняні авіакомпанії "Дніпроавіа" і "Донбасаеро" 1 жовтня на виставці "Авіасвіт-XXI" підписали угоди з бюро "Антонов" про лізинг двох і спільне придбання з "АероСвітом" п'яти Ан-148 до кінця 2011 року.

Ще шість літаків має намір купити держкомпанія "України", яка забезпечує перевезення вищих посадових осіб та офіційних делегацій країни, пише газета "Коммерсант-Украина" в статті "Ан-148 возьмут в рейс" .

Зараз ці літаки експлуатує "АероСвіт", екіпаж і борттехніків надає "Антонов".

"Лізингові платежі будуть здійснюватися компаніями в залежності від кількості виконаних рейсів", - розповів помічник керівника "АероСвіту" із зв'язків з громадськістю Сергій Куций.

Ще п'ять Ан-148 за генеральною угодою з "Антоновим", підписаним у п'ятницю, авіакомпанії мають намір отримати до кінця 2011 року.

Крім того, п'ять Ан-148 повинні бути поставлені "Лізингтехтранс".

Твердий контракт на постачання цих 10 суден буде підписаний після того, як держава вирішить питання фінансування замовлення, уточнили в "Антонові".

Читайте також:

Росія спростувала заяву про ненадійність українських літаків

Україна та Іран підписали угоду про закупівлю та виробництво літаків Ан-158

Під Києвом відкрився 7-й авіакосмічний салон "Авіасвіт"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: