Українські АЗС ігнорують ціновий коридор

Ціновий коридор, встановлений Кабміном, більшості АЗС "до лампочки".

Близько 50% автозаправних станцій України продають бензин А-95 і дизпаливо вище за ціновий коридор, встановлений Експертно-аналітичною групою з питань функціонування ринку нафти і нафтопродуктів на третю декаду березня,- 9,50 і 9,00 грн/л відповідно, повідомила "Консалтингова група А-95".

Згідно з даними цінового моніторингу "А-95" за станом на 24 березня 2011 р. середня ціна основних марок нафтопродуктів на українських автозаправних станціях виросла на 3 коп./л і склала: А-76/80 - 9,03 грн/л; А-92 - 9,36 грн/л; А-95 - 9,65 грн/л; ДТ - 9,12 грн/л, передає ЛIГАБiзнесIнформ.

За даними аналітиків, зростання середніх роздрібних цін пов'язане з подорожчанням напередодні на 5 копійок усіх видів палива в найбільшій мережі країни, контрольованій групою "Приват" (АЗС під брендом "Укрнафта", "Сентоза", "Авиас" та ін.). У цій мережі вартість А-95 склала 9,55 грн./л, ДТ - 9,05 грн./л.

Учасники ринку вважають, що секретаріат ЭАГ здійснює неправильний розрахунок цінового коридору і не враховує поточні реалії оптового ринку, у зв'язку з чим все більше трейдерів вимушені підвищувати ціни.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Микола Азаров заявив про необхідність запозичувати досвід США по закриттю автозаправних станцій, що торгують "за завищеними цінами".

Читайте також:

Дорогий бензин потягне вгору ціни на продукти

Азаров зізнався, що не знає, як знизити ціну бензину

Штрафи Антимонопольного комітету не зупинять ріст цін на пальне

За дорогий бензин по всій Україні заплатять три мережі АЗС

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: