Українські банки одні з найгірших у світі, але російські - ще гірші

Україна стала останньою в рейтингу фінансової стабільності і посіла одне з останніх місць в рейтингу розвитку банківської системи.

Згідно з щорічною доповіддю Всесвітнього економічного форуму про стан світових фінансів за найважчий рік кризи, українські банки посіли одне з останніх місць. На останню, 55-у позицію в рейтингу, потрапили банки Росії.

З торішнього 51-го місця українські банки втратили два пункти. Росія ж втратила у рейтингу чотири позиції, вона виявилася останньою не тільки у банківській сфері, але і за рівнем розвитку фінансів (серед країн, які швидко розвиваються).

Як зазначили експерти, однієї з причин такого катастрофічного падіння стала зміна методології рейтингу, який тепер враховує значно більше показників.

Україна ж у щорічній доповіді фінансового розвитку, з найнижчим рейтингом в Східній Європі, опустилася на дві позиції і посіла 53 місце. З 55 досліджених країн гірша ситуація тільки в Бангладеш і Венесуелі.

А в рейтингу фінансової стабільності Україна взагалі посіла останнє, 55 місце. Водночас за людським капітал країна досягла успіху, піднявшись в рейтингу 28 місце.

На перших місцях залишилися світові фінансові центри – Великобританія та США – хоча саме в цих країнах зародилася криза. Але американці все ж таки втратили абсолютне лідерство. Серед розвинених країн у рейтингу фінансового зростання на перше місце вийшла Британія, на друге – Австралія, і тепер США замикають трійку лідерів.

Континентальна Європа і Японія постраждали куди сильніше за країни, з яких почалася рецесія. Німеччина і Франція вилетіли з першої десятки. Японія ледве в ній утрималася, розділивши останнє місце з Данією. Найбільший провал в цих країнах відбувся за показником "доступ до фінансів".

Читайте також:

Українці готуються до погіршення економічної ситуації

МВФ стурбований політичною нестабільністю в Україні

Українські банки з початку року збідніли на 15 мільярдів

Україна опустилася в рейтингу конкурентоспроможності на 82 місце

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: