Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські банки отримали рекордний прибуток: майже 37 млрд грн

Торік прибуток становив 9,8 млрд грн.

Від початку нинішнього року платоспроможні банки отримали понад 36,7 млрд грн чистого прибутку.

Торік прибуток становив 9,8 млрд грн. Тобто прибуток зріс у 3,8 рази, повідомила пресслужба Національного банку України.

Доходи банків від січні до липня зросли на 29,8% - до 141,401 млрд грн, витрати - на 5,6%, до 104,674 млрд грн.

Відбулося зростання чистих відсоткових доходів банків на 19% - до 46,3 млрд грн, зростання чистих комісійних доходів на 16% - до 24,7 млрд грн.

Основними факторами зростання прибутку банківської системи у Нацбанку назвали зростання чистих процентних і комісійних доходів банків, позитивний результат від переоцінки і операцій купівлі-продажу, а також низький обсяг відрахувань в резерви.

Як повідомлялося раніше, Національний банк України пов'язує зміцнення національної валюти України з підвищенням попиту нерезидентів на українські активи, сприятливими умовами торгівлі для українських експортерів, надходженнями від трудових мігрантів та низьким обсягом виведення дивідендів за кордон.

Відео Чому гривня зміцнилася та що буде після парламентських виборів - розмова з економістом

Ми вже другий місяць спостерігаємо зміцнення гривні. Станом на вчора Нацбанк встановив офіційний курс – 25 грн 60 коп.  Востаннє курс гривні до долара знаходився на таких високих значеннях 2 роки тому. Чому гривня зміцнилася, пояснить наш гість   Михайло Кухар - економіст, видавець та експерт з макроекономіки. 

Чому гривня зміцнилася та що буде після парламентських виборів - розмова з економістом

Залиште свій коментар

Вибір редакції