Українські біржі закрили день рекордним зростанням

Сумарний обсяг торгів 29 вересня склав 93 мільйони гривень, з яких 41 мільйон гривень на ПФТС.

29 вересня ознаменувалося рекордним зростанням Українських торгових майданчиків, найбільшим з травня цього року.

Індекс UX виріс на 6,72% до 1382 пунктів. ПФТС також значно зріс, додавши 4,1% і досягнувши 548,04 пункту.

"Упевненості інвесторам сьогодні надавала стабілізація гривні. Національна валюта зміцнилася сьогодні на 15 копійок і зараз торгується на рівні 8,23/8,29 за 1 долар США", - пояснив трейдер інвестиційній компанії Phoenix Capital Вадим Хоменко.

За його словами, об'єктивними причинами сьогоднішнього буму є фундаментальна недооцінка Українських активів і позитив на зовнішніх ринках.

"Коли Російський РТС стрімко зростав у серпні, інвестори побоювалися купувати Українські акції через валютні ризики", - констатував Хоменко.

Зараз же, на його думку, коли курс гривни стабілізувався, а акції українських емітентів як і раніше фундаментально недооцінені, портфельні інвестори виявили цікавість до покупок.

"Як і вчора, лідерами зростання торгів сьогодні виступили компанії металургійної галузі AZST і ENMZ що додали 11,36% і 17,50%, відповідно з обсягами торгів в 8 мільйонів грн для кожного паперу", - зауважив експерт.

Він наголосив, що практично всі акції на UX сьогодні в значному плюсі, удвічі зросли BAVL, CEEN, FORM, USCB. Впали у вівторок тільки Крюковський Вагонобудівний Завод і Концерт Стирол.

"Останній впав на новинах про приватизацію ОПЗ, тендер на покупку 99,5% акцій пройшов успішно, але легітимність результатів не була визнана", - констатував Хоменко.

Сумарний обсяг торгів 29 вересня склав 93 мільйони гривень, з яких 41 мільйон гривень на ПФТС.

Читайте також:

Курс долара різко обвалився на міжбанку

В Україні зберігається дефіцит валюти

Moody's знизив рейтинг вірогідності дефолту "Нафтогазу"

Україна взяла в борг ще 400 мільйонів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: