Українські чиновники б'ють європейські рекорди за кількістю службових авто

Дата публікації
Перегляди
3674
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українські чиновники б'ють європейські рекорди за кількістю службових авто

У Європі і 200 службових авто забагато, а в Україні їх більше 7 тисяч

Автомобільна дієта не заважає чиновникам і далі роз'їжджати на представницьких авто.

Україна чи не на першому місці у Європі за кількістю службових авто, йдеться в сюжеті ТСН.

І це при тому, що уряд посадив українських чиновників на сувору автомобільну економію. І щоразу гордо звітує про заощаджені мільйони та скорочений чиновницький автопарк.

Насправді ж чиновницькі тіла і досі возять представницькі автомобілі. Наприклад, працівників апарату Верховної Ради службові "Опелі" та "Шкоди".

Депутатів – представницькі "Тойота-Камрі". Або на власних автівках, як от голова фракції БЮТ Андрій Кожем'якін, який під'їхав до роботи на "Ленд-Крузері".

На службі у Раді є немало "Мерседесів". Там запевняють, що купували їх дуже давно.

"Я використовую "Мерседес" і зараз ми готуємося відсвяткувати 15-тиріччя", - каже заступник голови ВР, бютівець Микола Томенко.

Парламентське управління справами нібито востаннє закуповувало машини 2 роки тому: це були "Тойота-Камрі" - 17 одиниць. Навіть, спікер Володимир Литвин, кажуть, і той їздить на "Мерседесі", що дістався йому від попередників.

На мерседес попередників, за його ж словами, пересів і прем'єр Микола Азаров. Саме Кабмін 2 роки тому посадив чиновників на автомобільну дієту. Держустановам заборонили купувати дорогі машини. Навіть, чиновників Адміністрації президента пересадили на бюджетну "Шкоду Октавію".

За два роки автомобільної економії, за інформацією Кабміну, автопарк службових машин в Україні - зменшився рекордно: чиновників возять близько 7 тисяч службових машин. У Європі, щоправда, і 200 вважається забагато.

"Логічно було б створити центральну систему держуправління, де б за викликом були машиніи, і в разі необхідності виконання твоїх службових повноважень, тоді ті можеш машину викликати. І щоб вона не була твоїм особистим автомобілем", - вважає голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремоі.

Так і є, наприклад, у Лондоні. Чиновники можуть скористатися службовою автівкою, якщо їхати далеко. На короткі дистанції, які менше 2 км, ходять пішки.

Однак українські чиновники до таких змін не готові. Бо для наших можновладців машина - це питання престижу.

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ з'явилась інша інформація, нібито парламентський автопарк поповнився "Мерседесом" S 600 2011 року випуску. Спікер ВР Володимир Литвин заперечив купівлю розкішного авто.

За кількістю службових машин Україна чи не на першому місці в Європі

За кількістю службових машин Україна чи не на першому місці в Європі

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3674
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація