Українські дороги хочуть віддати приватним компаніям

Кабмін хоче передати приватним особам право на обслуговування та експлуатацію автошляхів України.

Функції по експлуатації та обслуговуванню доріг планують передати приватним компаніям. Про це повідомив міністр інфраструктури Борис Колесніков, коментуючи указ президента, яким затверджено положення про Державне агентство автомобільних доріг України.

За словами Колеснікова, "Укравтодору" просто змінили функції. Відповідно до указу глави держави, будівництвом доріг займатиметься Міністерство інфраструктури, пише ЛІГАБізнесІнформ.

"За великим рахунком, замовником за указом президента є Міністерство інфраструктури, яке організовує роботу тендерного комітету і тендери, визначає переможців при відповідному виконанні фінансових і якісних показників. "Укравтодор", маючи свою структуру, той же ГАК "Дороги України", може брати участь у тендері і може його виграти.

У тому числі за "Укравтодором" залишається функція експлуатації автомобільних доріг, але, звичайно, нам би дуже хотілося створити умови для утворення приватних обслуговувачів. На мою думку, це надійніше, але для цього потрібне конкурентне середовище", - сказав він.

Зокрема, Колесніков відмітив, що, можливо, Міністерство інфраструктури звернеться з проханням до Міністерства фінансів на початковому етапі надати пільги з податку на прибуток тим компаніям, які займатимуться експлуатацією доріг, з тим, щоб можна було запросити в Україну європейські компанії, що мають досвід в цій сфері.

Нагадаємо, що Колесніков також заявляв, що готувати українські дороги до Євро-2012 буду провідні світові фахівці. Так, за його словами, німецькі інженери не пізніше липняприбудуть в Україну для інспекції процесів будівництва доріг.

Читайте також:

Українські дороги коштують найменше у Європі

"Укравтодор" заборгував своїм кредиторам майже 20 млрд гривень

Україна не економитиме на дорогах до Євро-2012

Євро 2012 не зробить кращими українські дороги

ВідеоУкраїнські дороги хочуть віддати приватним компаніям

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: