Українські фармацевти поставили історичний рекорд з продажів

"Цей рік став "найбільшим" за об'ємом за всю історію України. У інших країнах стрибок в 2-5% - це вже серйозно, а тут відразу на 21%".

Українські фармацевти у 2010 році збільшили обіг продукції на 21,7% в порівнянні з 2009 роком, до 2,7 мільярдів доларів.

Учасники ринку стверджують, що такий стрибок став наслідком "божевільного" подорожчання лікарських препаратів минулого року, пише Дело.

"Цей рік став "найбільшим" за об'ємом за всю історію України. У інших країнах стрибок в 2-5% - це вже серйозно, а тут відразу на 21%. Це через те, що багато компаній в 2010 році були змушені піднімати вартість медичних перпаратів", - говорить директор по маркетингу Berlin-Chemie Сергій Орлик.

За його словами зараз Україна наближається до тих оборотів, які були в Польщі чотири роки тому.

"Наша компанія не підвищувала вартість лікарських препаратів. Ми працюємо з дистриб'юторами і, якщо ціни збільшуються, то це їх маркетинговий хід, на який вони йшли, щоб поліпшити свої фінансові показники", - продовжує Орлик.

За словами фахівців, найближчим часом прогнозується тільки збільшення об'єму фармацевтическиго ринку. "На їх думку, до 2011 року Україна вийде на обіг у 3 мільярди дол.

Читайте також:

Небезпечні ліки без рецепту: "повільна смерть самолікування"

Україна стала полігоном для випробування ліків

В Україні припинено виробництво ліків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: