Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українські кіберзлочинці вкрали в клієнтів сервісу логістики DHL понад 1,5 мільйона євро

До злочинів причетні двоє жителів Чернівців.

У Чернівцях виявили двох кібершахраїв - 28-річну жінку та 22-річного чоловіка, які викрадали гроші з рахунків клієнтів світового сервісу логістики DHL.

Про це повідомляє Департамент кіберполіції Національної поліції України і зазначає, що операцію із виявлення злочинців провели спільно з німецькими правоохоронцями.

"Вказана група громадян України від 2013 до 2016 року злочинним шляхом здобувала цифрові пакетні марки (DHL lables), які потім перепродувала із суттєвими знижками. Отримуючи доступ до облікових записів клієнтів німецької пошти, із допомогою заздалегідь викрадених авторизаційних персональних даних (у тому числі ідентифікаторів, паролів, номерів банківських платіжних карток, термінів їхньої дійсності) злочинці у великій кількості замовляли цифрові пакетні марки. В подальшому спритники перепродували ці марки зі значними знижками у розмірі 50-70% від повної вартості. Клієнтів знаходили через рекламу в Інтернеті", - розповіли в кіберполіції.

Загалом правоохоронці задокументували понад 200 випадків незаконного продажу поштових пакетних марок. Незаконно отримані гроші - понад 1,5 млн євро - шахраї негайно переводили в готівку через валютні рахунки, відкриті в банках Кіпру та Іспанії.

"За адресами проживання спільників правоохоронці провели санкціоновані обшуки, під час яких виявлено та вилучено комп’ютерну техніку і носії інформації. Зі слів зловмисників, саме їх вони використовували для досягнення своєї злочинної мети. Усе вилучене направлено на проведення відповідних комп’ютерно-технічних експертиз", - зазначили в кіберполіції.

Раніше повідомлялося, що в Даркнеті виставили на продаж дані "півмільйона клієнтів "Нової пошти" з телефонами і паспортами.

Залиште свій коментар

Вибір редакції