Українські олімпійці тренуються на жалюгідній базі зі смердючими туалетами

Спортсменам не забезпечують нормального харчування, тренажерів і навіть якісної питної води.

Кращі спортсмени країни забезпечені найгіршими взірцями "радянського" побуту. Олімпійська збірна з легкої атлетики звернулася до ТСН, аби українці побачили, в яких умовах відбувається підготовка до Олімпіади.

Олімпійський "люкс"

"Матраци, хто міг, докупив, бо на цих спини болять сильно", - знайомить журналістів із базою володарка кубка Європи з легкої атлетики Ганна Мельниченко.

Сама база більше скидається на занедбаний піонерський табір, ніж на готель для найкращих спортсменів планети. Багаторазові чемпіони світу та Європи, переможці олімпіад користуються туалетами, в яких не завжди працює злив води і постійно смердить пліснявою та сечею.

Прибиральниці скаржаться: миють усе ретельно, але обладнання давно застаріло, тому позбутися неприємного запаху не виходить.

Вночі, крім незручних ліжок і нечистих подушок, спортсменам допікають ще й комарі.

"Жити в такому бруді не дуже приємно", - зізнається десятиборець Олексій Касьянов. "Знецінили цю професію. Ну, як пояснювати молодому поколінню: приходьте, займайтеся спортом? Сам розумієш, що це ніким не поціновується", - каже він.

"Здорове" харчування

"Хочеться краших умов і кращого харчування, хоча б перед Олімпіадою. Особливо з їдальнею. Не вистачає. Хлопцям узагалі", - зізнається чемпіонка світу та Європи з потрійного стрибка Ольга Солодуха.

У їдальні радянського типу спортсмени стоять у чергах і самі розносять собі суп та салати. Підживитися чимось іще вони б і раді, але, на базі продукти швидко зіпсуються, адже кондиціонерів і холодильників немає. Та й крамниць поблизу також не спостерігається, а їхати по харчі до Києва заборонено – порушення режиму.

"Нам дають води півлітри не найкращої. Питаємо: де вода? Буде-буде… Ми ж не просимо лобстерів. Вода!", - обурена легкоатлетка Єлизавета Бризгіна.

Спортсменам розповідали, що держава виділяє по 205 гривень на харчування одного олімпійця щодня. Де поділися ці гроші – відповіді не знаходять.

Немає її у в керівника команди легкоатлетів Руслана Русона. Спортивний функціонер спочатку не хотів, аби його знімали на камеру, а згодом взагалі попросив журналістів залишити олімпійську базу. Мовляв, спортсменам треба тренуватися, а не скаржитися.

Готуємо чемпіонів

Із тренуваннями, точніше їх матераільним забезпеченням, на базі так само кепсько, як і з усім іншим. Спортсменів жахає тренажерна зала з брудним і подертим килимом, відсутністю матів та напіваварійними тренажерами.

Бракує навіть елементарного: бар'єрів. Для повноцінного тренування їх потрібно 10 штук. На олімпійський базі їх усього лише 5.

Смердючі туалети, брудні подушки і жалюгідне харчування

Олімпійська збірна з легкої атлетики звернулася до ТСН, щоб Україна побачила як їх, найкращих спортсменів країни, готують до Олімпіади.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: