Українські пенсіонери отримають одноразову доплату перед президентськими виборами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Влада переконує, що це гроші отримані завдяки закону про "євробляхи".

Протягом березня-квітня 2019 року українським пенсіонерам обіцяють одноразову доплату до пенсії у розмірі 2,410 тисячі гривень.

Про це під час наради за участі президента Петра Порошенка заявив міністр соціальної політики Андрій Рева, передає "Економічна правда".

Рева переконує, що  кошти від розмитнення "євроблях" в повному обсязі було направлено на такі виплати.

"В 2019 році пропонується їм здійснити доплату до пенсії 2,410 тисячі гривень. Чому саме йде мова про таку виплату? Мова йде про додатковий ресурс, який було отримано від закону про "євробляхи", - сказав він.

За словами міністра соціальної політики, 2,410 тисячі гривень – це та сума, яку людям не заплатили у 2015-2016 роках, коли була зупинена індексація пенсій.

Петро Порошенко, своєю чергою, заявив, що це не підкуп виборців, а "стратегія боротьби з бідністю".

"Ми підвищуємо пенсії. Опоненти кажуть - це підкуп. Так, 5 наступних років будемо підкуповувати пенсіонера, збільшуючи пенсію. Людей праці - збільшуючи їм зарплату. Матерів - збільшуючи їм виплати. Це - стратегія боротьби з бідністю, але не пустими обіцянками, а виконанням роботи", - йдеться в дописі на сторінці президента України у Twitter.

Порошенко також  пояснив, що цей механізм розповсюджується на тих, хто в результаті індексації, яка відновиться 1 березня отримають невелику суму - 100-200-300 гривень.

"Будуть і ті, хто отримають 800-900-1000, їм компенсовувати не потрібно. А тим, хто отримує 100 і 200 – вони отримають 2,410 гривень протягом березня і квітня як компенсація індексації 2015-2016 років", - зазначив він.

Нагадаємо, 12 лютого повідомлялося, що Кабінет міністрів України запустив масштабну програму верифікації пенсій. Повністю перерахувати виплати українським пенсіонерам обіцяють вже починаючи з березня.

Відео1 березня українським пенсіонерам повністю перерахують пенсійні виплати - економічні новини

Перерахунок торкнеться 11 мільйонів громадян. В Уряді кажуть: це буде осучаснення пенсій за новими розмірами заробітних плат.Навесні Укрзалізниця запустить нічний експрес "Київ-Маріуполь". Потяги  між столицею та приморським містом почнуть їздити вже наприкінці березня.Херсонський кавун може стати ексклюзивним брендом! Ягода, яку вирощують в Херсонській області отримає патент. Таким чином херсонський кавун матиме захищену географічну назву.Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді.

1 березня українським пенсіонерам повністю перерахують пенсійні виплати - економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції