Українські профспілки висунули ультиматум МВФ

Профспілки погрожують розпочати публічну кампанію за припинення співпраці з МВФ, якщо підвищення пенсійного віку для жінок не буде скасовано.

Профспілки вимагають від Міжнародного валютного фонду (МВФ) відкликати свої вимоги до України про підвищення пенсійного віку для жінок.

"Вимагаємо від МВФ негайно зняти вимоги до уряду щодо підвищення пенсійного віку для жінок і збільшення необхідного пенсійного стажу на 10 років, як умови кредитування України", - йдеться в заяві, розповсюдженій прес-службою Федерації профспілок України (ФПУ).

За даними ФПУ, проект пенсійної реформи, запропонований урядом, дасть можливість скоротити дефіцит бюджету Пенсійного фонду України лише на 5%.

"За умови загального дефіциту Пенсійного фонду в 2010 році понад 36 млрд грн економія на витратах від підвищення пенсійного віку для жінок з розрахунку на рік становить не більш ніж 0,6 млрд грн, а весь пакет урядових "пенсійних ініціатив" дає можливість розраховувати на економію лише 1,7 млрд грн, що становить менш як 5% загальної суми дефіциту", - зазначається у повідомленні.

У разі невиконання ультиматуму профспілки мають намір розпочати публічну кампанію за припинення співпраці з МВФ.

ФПУ також повідомляє, що завтра, 11 березня, активісти пікетуватимуть представництво МВФ в Україні у зв'язку з неправомірним втручанням Фонду у внутрішню соціальну політику держави.

Читайте також:

Компартія звинуватила МВФ у підготовці голодомору в Україні

Регіонали розповіли, коли чекати Пенсійної реформи

Уряд випробує пенсійну реформу на мешканцях Донбасу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: