Українські солдати ходитимуть у брудних шкарпетках, проте митимуться з губками

Уряд змінив армійську норму, яка регламентує витрати миючих засобів для прання речей військовослужбовців.

Кабінет міністрів України обмежив витрати миючих засобів для прання шкарпеток в армії.

Зокрема, урядовою постановою було внесено зміну в армійську норму, яка регламентує витрати миючих засобів для прання речей військовослужбовців відповідно до якості води і ступеня забруднення речей.

Відтепер солдати української армії повинні прати свої шкарпетки, розраховуючи на миючі засоби для другого ступеня забруднення.

Відповідно до норм збройних сил, перший ступінь забруднення мають речі з коротким терміном експлуатації або які здавалися в прання не більше трьох разів. Другому ступеню забруднення відповідають речі не затерті і без плям. Третя ступінь забруднення характерна для солдатських речей із затертими місцями, плямами, побутовими забрудненнями. Нарешті, четверту ступінь забруднення отримують речі з побутовими і виробничими забрудненнями.

Для кожного ступеня забруднення в армії розрахували витрати миючих засобів, причому з урахуванням якості води.

У той же час, цією постановою уряд вирішив видавати солдатам банні губки, чого до цього в армії не було. Згідно з внесеною зміною, для відвідування лазні солдатові видаватимуть по три губки.

Як повідомлялось, в Україні у ході осінньої призовної кампанії у жовтні - листопаді 2011 року на строкову службу в армію буде призвано 26,6 тис. громадян.

20 тис. осіб буде призвано до Збройних сил, 5,5 тис. - до внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ, 1,1 тис. - до Державної спеціальної служби транспорту. Обсяг видатків на проведення призову становитиме 1 млн 715,7 тис. грн.

Читайте також:

В Україні починається реформування армії

Українську армію прагнуть реформувати за європейським зразком

Восени в українську армію підуть 26,6 тис. призовників

Українську армію таки переведуть на контракт до 2015 року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: