Українські цінні папери зміцнилися вдвічі

На цінні папери в Уккраїні зафіксовано рекордно високий рівень попиту.

Показники, які характеризують довіру міжнародних інвесторів до українських цінних паперів, після двох років падіння стрімко почали покращуватись.

Кредитні дефолтні свопи за українськими цінними паперами звузились більш, ніж на 350 базових пунктів. Котирування єврооблігацій України знижені майже в 2 рази за останній місяць і сьогодні становлять від 6 до 7,5 відсотків за різними євробондами України.

Про це повідомили в управлінні у зв'язках зі ЗМІ Секретаріату КМУ.

Інвестори зменшили ризики тривалої політичної невизначеності в країні. Оприлюдненні склад та основні напрямки політики нового Уряду значно покращили імідж України та збільшили довіру з боку міжнародних фінансових кіл.

Уже в перші дні діяльності нового Уряду міжнародне рейтингове агентство S&P підвищило суверенний рейтинг і покращило прогноз України, покращило прогноз також агентство Fitch Ratings Це в цілому означає покращення кредитоспроможності України.

Оптимістичний настрій інвесторів означає, що в перспективі Україна отримуватиме зовнішнє фінансування на багато кращих умовах, розширяться коло і кількість бажаючих придбати цінні папери України.

Позитивні зміни торкнулись і внутрішнього ринку державних цінних паперів. Так, на останніх розміщеннях облігацій внутрішньої державної позики був зафіксований рекордно високий рівень попиту, який становив близько 9 млрд грн.

Серед потенційних покупців державних цінних паперів значну активність поряд з внутрішніми покупцями виявили нерезиденти. Відсоткові ставки, запропоновані інвесторами, знизились на 5 відсоткових пунктів.

Читайте також:

Сім українських торговців цінними паперами позбавлено ліцензій

Найбільша українська фондова біржа продає себе росіянам

Standard & Poor's підвищило рейтинги України

ВідеоУкраїнські цінні папери зміцнилися вдвічі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: