Українські водійські посвідчення будуть визнані в Іспанії

Імплементація угоди дозволить десяткам тисяч громадян України, які легально проживають на території Іспанії, отримати іспанське водійське посвідчення за спрощеною процедурою і без додаткових фінансових витрат.

Президент Віктор Янукович затвердив угоду з Іспанією про взаємне визнання водійських посвідчень, говориться в указі №865 від 25 серпня.

Таким чином, глава держави завершив внутрішньодержавні процедури для введення угоди в дію.

Варто відмітити, що імплементація угоди дозволить десяткам тисяч громадян України, які легально проживають на території Іспанії, отримати іспанське водійське посвідчення за спрощеною процедурою і без додаткових фінансових витрат.

Зокрема, обмін посвідчень для водіїв легкового автотранспорту здійснюватиметься без здачі теоретичних і практичних екзаменів.

Як виняток власники посвідчень вантажних транспортних засобів і автобусів, які звертаються з проханням про їх обмін, повинні пройти перевірку тільки навичок практичного водіння. Громадяни України зможуть в телефонному режимі або через інтернет звертатися в компетентні органи Іспанії з проханням про призначення зустрічі для здійснення обміну.

Так, для цього необхідно надати номер ідентифікаційного посвідчення громадянина України, виданого іспанськими органами, назву провінції Іспанії, де він проживає, номер національного документу, що засвідчує особу, номер українського посвідчення водія, а також місце і дату видачі данного посвідчення.

Відмітимо, що угода набуде чинності через 60 днів з дати отримання дипломатичними каналами останнього повідомлення про виконання відповідних внутрішньодержавних процедур.

Читайте також:

МВС відновило видачу закордонних паспортів

ДАІ випробує в Дніпропетровську нову технологію сплати штрафів

В Україні запроваджують "чорні списки" недобросовісних водіїв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: