Економіст спрогнозував, як карантин вплине на грошові перекази заробітчан

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Отримано 12,9 мільярдів доларів прямих переказів.

Через карантин кількість грошових переказів українських заробітчан з-за кордону зменшиться на 10-15%.

Про це в ефірі Сніданку з 1+1 розповів економіст Григорій Кукуруза. 

"Якщо минулого року ми отримали прямих переказів 12,9 мільярдів доларів, то нинішнього року це буде десь на 15% менше. Тобто 11-11,5 мільярдів. Не буде катастрофічної просадки, як очікувалося спочатку", - пояснив економіст. 

Більшість українських мігрантів таки повернуться за кордон, констатують експерти. Наші заробітчани стали невід'ємною складовою процесів виробництва. Саме тому фермери чи власники заводів за кордоном вимагатимуть від своїх урядів, щоб ті сприяли поверненню українців і розблоковували кордони, каже економіст Григорій Кукуруза.

Відео Як зміниться кількість грошових переказів від заробітчан до України

Більшість українських мігрантів таки повернуться закордон, уже зараз констатують експерти. Наші заробітчани стали невід'ємними складовими процесів виробництва, тому фермери та власники заводів за кордоном вимагатимуть від своїх урядів, щоб ті сприяли поверненню українців і розблоковували кордони. Про це каже економіст Григорій Кукуруза. А от як зміниться кількість переказів від заробітчан в Україну, а від цього й наша економіка — дивіться, що думає експерт. 

Як зміниться кількість грошових переказів від заробітчан до України

Як повідомлялося, від 28 квітня в Україні запрацювали оновлені вимоги під проведення фінансових операцій. Зокрема, якщо здійснювати перекази на суму від 5 тисяч гривень, клієнтам потрібно пройти обов'язкову ідентифікацію. Тобто, переказати або зі своєї картки, або підтвердити свою особу в терміналі за допомогою картки чи паспорта.

Залиште свій коментар

Вибір редакції