Українські заробітчани в Польщі хочуть отримувати вищі зарплати – дослідження

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Незадоволені платнею понад половина заробітчан.

Понад половина українських заробітчан у Польщі хочуть отримувати вищу платню за свою працю, ніж мінімальну.

Про це свідчать дані дослідження шляхом опитування польського Фонду підтримки мігрантів, передає "Польське радіо".

Українці бажають отримувати від 13 до 20 злотих на руки за годину роботи (від 3 до 4,6 євро або ж 80-125 грн). Зазначимо, що в держбюджеті України на 2019 рік закладена в три-п'ять разів менша сума мінімальної зарплати – 25,13 грн за годину.

Українські заробітчани також хочуть покращення соцпакету - безкоштовного житла, додаткової грошової винагороди, приватних медичних послуг, безкоштовного мобільного зв’язку. Майже половина українців не погодилася б працювати в Польщі без підписаного договору.

Опитування проведене від 17 квітня до 31 травня цього року серед 855 дорослих працівників з України за допомогою прямого індивідуального інтерв’ю.

Раніше в Мінсоцполітики повідомили, скільки мільйонів українців постійно працюють за кордоном. 92% закордонних заробітчан - чоловіки.

Відео У Польщі вирішили захистити українських заробітчан – Економічні новини

У Польщі вирішили захистити українських заробітчан. Як саме - дивіться в економічному огляді після свіжого курсу валют. Розповімо також про зміни, які готують для отримання монетизваних субсидій та чому такі дорогі абрикоси.  

У Польщі вирішили захистити українських заробітчан – Економічні новини

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції