Українські землі дозволять скуповувати іноземцям

Адміністрація президента хоче дозволити іноземним громадянам скуповувати українські землі.

В адміністрації президента переконані в необхідності відкрити ринок землі для іноземців, заявила сьогодні заступник глави адміністрації президента Ірина Акімова.

"З 1 січня 2012 року ринок сільгоспземель має бути відкритий. Він має бути відкритий не лише для громадян України, а й для іноземних громадян, які захочуть працювати у цій важливій сфері", - заявила Акімова.

Вона наголосила на необхідності підготовки законодавчої бази, зокрема розробці земельного кадастру та реєстраційних документів.

За словами Акімової, більшу частину необхідних законів планується ухвалити в першій половині 2011 року, щоб з 2012 ринок землі запрацював повністю.

Нагадаємо, що глава держави Віктор Янукович дав доручення відповідним органам запровадити ринок земель сільськогосподарського призначення вже у 2012 році.

Президент також вимагає, щоб на законодавчому рівні були визначені не лише умови продажу земель, а й чітко виписані жорсткі умови та критерії, які створювали б перепони для їх неефективного використання, погіршення якості ґрунтів, зміни цільового призначення земельних ділянок, спекуляцій на ринку землі тощо.

Читайте також:

Янукович хоче якнайшвидше запустити торгівлю землею

Київська влада визнала земельні махінації на 70 мільярдів

На Житомирщині "у повітрі розчинилися" 2,5 га землі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: