Українських солдатів годуватимуть за 8 гривень на день

Українські солдати "з'їдять" за 2011 рік 600 мільйонів гривень.

Загальна сума, яку Міноборони заплатить за харчування особового складу військових частин і військових учбових закладів Збройних Сил України, складає понад 620 млн грн.

Годуватимуть українських солдатів чотири компанії. Як повідомляє "Вісник державних закупівель", це право отримали фірми: "Провідна продовольча компанія ВС", "Укрпродакорд ОР", ЧП "Артек-союз", "ОПТУКРПРОМ-ВР". За кожною з них будуть закріплені окремі військові частини, які вони зобов'язуються годувати, пише Дело.

Найбільше підопічних і, відповідно, найбільший бюджет - 260 млн грн. - отримала фірма "Провідна продовольча компанія ВС". Такий масштаб можна назвати великим успіхом для компанії, яка в 2010 році отримала значно менший бюджет від Міноборони, - на суму трохи більше 40 млн грн. При цьому компанія була створена в квітні 2009-го року. У її штаті на той момент знаходилися всього дві людини - директор і бухгалтер.

Протягом 2009 року значних фінансово-господарських операцій компанія не здійснювала, досвіду роботи з надання послуг харчування не мала, виробничі потужності були відсутні, статутний капітал складав 62,5 тис.

Окрім "Провідної продовольчої компанії ВС", армійськими годувальниками в 2011 році будуть "Укрпродакорд ОР" (62 млн грн.), ЧП "Артек-союз" (153 млн грн.), "ОПТУКРПРОМ-ВР" (146 млн грн.).

Нагадаємо, раніше міністр оборони Михайло Єжель заявляв, що Україна вивчає можливість відмови від системи залучення зовнішніх ресурсів в організації харчування військовослужбовців.

Збройні сили України перейшли на систему зовнішнього забезпечення харчуванням солдатів в 2007 році.

Читайте також:

Україна реформуватиме армію за російським зразком

Міноборони нагодує та вдягне українську армію

Таїланд купить в України 200 танків за 230 мільйонів доларів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: