Український фондовий ринок зріс, незважаючи на світове падіння

На європейському ринку українські акції переважно тримаються в "плюсі" і лише чверть паперів показує негативну динаміку.

Несприятлива зовнішня кон'юнктура на світових ринках відображається і на настроях вітчизняних трейдерів, які не можуть визначитися з напрямом майбутнього руху. Згадане викликає високу волатильність фондових індикаторів.

Відкрившись зниженням до середини дня індекси перебралися в зелену зону. Станом на 13:00, індикатор UX виріс на 0,55% до 1663,15 пункту, а ПФТС - на 0,18%, до 630,15 пункту. У той же час, індекс українського фондового ринку UAI-50 (FundMarket) придбав 0,3%.

На різко негативному тлі падаючих з європейських і російських майданчиків (зниження в межах 1%) українські акції переважно тримаються в "плюсі" і лише чверть паперів показує негативну динаміку.

Найбільший же зростання сьогодні на біржі зафіксовано з паперів банку "Форум", які виросли на 4,57%. На думку інвестконсультанта Dragon Capital Сергія Пилипенка, впевнене зростання котирувань банку відбувається на тлі чуток про можливе рішення конфлікту між основними акціонерами.

Також значне зростання показують акції Стаханівського ВСЗ з приростом в 2,12%.
Вище ринку показують динаміку акції "металургів", які після провальних декількох днів коректуються: Алчевський меткомбінат (2%), Єнакієвський метзавод (0,54%) і "Азовсталь" (+0,97%).

Істотна активність покупців спостерігається також з акцій "Мотор Січі", які виросли до середини дня на 1,16%, тоді як максимальне зростання перевищував 2,4%.

Максимальне зниження показують акції Північного ГЗК (-1,59%) і "Стіролу" (-0,7%).
Як відзначає трейдер ІК Phoenix Capital Ірина Барабанова, сьогодні українські акції торгуються зі змішаною динамікою, так як невизначені настрої, що переважають на американських фондових ринках в очікуванні оголошення рішення ФРС, тримають ринки в деякому напруженні. "На українському ринку акцій інвестори стали виявляти цікавість до паперів другого ешелону", - говорить експерт.

Підкреслює важливість майбутнього рішення ФРС та Сергій Пилипенко, загострюючи увагу також на виступі Обами. Обидві події відбудуться вже після закриття торгів на українських ринках. Експерт, у зв'язку з цим, очікує невисоку активність гравців з переважанням покупок.

Нагадаємо, що американські ринки знову почали показувати негативну динаміку, і це не дивлячись на позитивну макростатистики, що вийшла вчора. На думку аналітиків, більшість трейдерів готове фіксувати прибуток при першій можливості після 10-місячного зростання ринку США. Додає невпевненості гравцями майбутнє рішення ФРС з приводу зміни облікової процентної ставки.

Dow Jones Industrial Average знизився на 0,03%, до 10194 пунктів. S & P 500 закрився зниженням на 0,4%, на позначці 1092 пунктів. Nasdaq Composite закрився зниженням на 0,3%, на позначці 2204 пункту.

Читайте також:

Дефолт в Дубаї обвалив український фондовий ринок

Український фондовий ринок обвалився

Найбільша українська фондова біржа продає себе росіянам

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: