Український ринок акцій встановив новий антирекорд

З початку 2009 року індекс ПФТС знизився вже на 32%.

3 березня індекс ПФТС знизився на 1,6% до 202,3 пунктів, що є мінімальним значенням з грудня 2004 року.

"Акції втрачають в ціні на зовнішній кон'юнктурі - нові проблеми у фінансовому секторі США і погіршення прогнозів зростання на 2009 рік не дозволяють сподіватися на швидке відновлення економіки України", - говорить аналітик Astrum Investment Management Мар'ян Федоришин. Нагадаємо, що з початку року індекс ПФТС знизився вже на 32%.

Об'єм торгів акціями на вчорашній торгівельній сесії виріс до 2,4 млн. грн.

При цьому в сегменті ринкових операцій найактивніше торгувалися "Західенерго" (зростання на 4,3%), "Дніпроенерго" та Укрсоцбанк (без змін), "Укрнафта" (+1,4%), "Азовсталь" (-10,6%). Зростання по окремих блакитних фішках не змогло компенсувати обвалу на 10% і більше по таких емітентах, як "Азовсталь", "Укртелеком", "Мотор січ" і МЗТМ, що й призвело до наближення індексу впритул до чергового психологічного рубежу – 200 пунктів.

"До кінця тижня стабілізація на світових ринках може послужити підтримкою для ПФТС, проте більше значення матиме хід переговорів України з МВФ", - говорить Федоришин.

Як відомо, індекс ПФТС розраховується з 1 жовтня 1997 року. На 1 березня 2009 року в лістингу ПФТС знаходилося 850 цінних паперів: 13 - в першому рівні лістингу, 251 - в другому і 586 - в списку поза лістингом.

Читайте також:

ПФТС знову впав

Торги на ПФТС завершилися обвалом

Капіталізація українських компаній зменшилася в три рази

На українському ринку знову падіння

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: