Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українським пенсіонерам призначили щомісячну допомогу: хто і скільки отримає

Українським пенсіонерам призначили щомісячну допомогу: хто і скільки отримає

Пенсіонерам виплатять по 685 гривень.

Самотні пенсіонери, яким виповнилося понад 80 років і вони потребують постійного догляду, додатково отримають 685 грн щомісячної грошової допомоги. Відповідне рішення ухвалив уряд.

Про це повідомляє Міністерство соціальної політики.

Згідно з інформацією,  фінансова допомога літнім людям буде призначатися і виплачуватися від 1 січня 2020 року. Розмір допомоги самотнім пенсіонерам становить 40% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність.

"Рішенням уряду встановлено порядок виплати щомісячної державної соціальної допомоги по догляду за самотніми пенсіонерами, яким виповнилося 80 і більше років і які потребують постійного стороннього догляду, в розмірі 40% прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (1712 грн х 40% = 685 грн )", - зазначили у Мінсоцполітики.

Як повідомлялося, в Україні п'ять мільйонів пенсіонерів отримують по 2-3 тисячі гривень пенсії на місяць. Тих, кому виплачують понад 10 тисяч гривень – лише близько 3%.

Відео На пенсію до 60 років: що треба зробити, аби раніше піти на заслужений відпочинок

Вийти на пенсію можна буде раніше 60 років. Ця норма закладена у законодавстві. Та претендувати на таке право можуть не всі. Які умови треба виконати, аби раніше піти на заслужений відпочинок - дивіться.

На пенсію до 60 років:  що треба зробити, аби  раніше піти на заслужений відпочинок

Залиште свій коментар

Вибір редакції