Український бізнес чекає на прискорення інфляції

Нацбанк також відмічає, що бізнесові кола чекають уповільнення росту обсягів виробництва товарів і послуг в Україні в наступні 12 місяців.

Бізнес-круги України в третьому кварталі погіршили інфляційні очікування, повідомляється на веб-сайті Національного банку України (НБУ) з посиланням чергове опитування керівників компаній.

"Інфляційні очікування (у III кварталі - ред.), на відміну від трьох попередніх кварталів, посилилися і склали в середньому на наступні 12 місяців 14,5% проти 11,8% в II кварталі.. Незмінність курсу гривні до долара США чекали 50,6% респондентів проти 57,1% в попередньому кварталі. Опитані підприємства чекають також знецінення гривні до долара США і євро", - вказується в повідомленні.

Нацбанк також відмічає, що респонденти чекають уповільнення росту обсягів виробництва товарів і послуг в Україні в наступні 12 місяців.

За даними НБУ, в опитуванні взяли участь керівники 1192 підприємств в усіх регіонах країни, які представляють економіку по основних видах діяльності, : опитування проводилося у кінці серпня.

Уряд України зберігає офіційний прогноз інфляції на 2010 рік на рівні 13,1%. Минулого року інфляція склала 12,3%.

Нагадаємо, 

Нагадаємо, раніше президент Віктор Янукович доручив прем'єр-міністру Миколі Азарову проаналізувати ситуацію на споживчому ринку і розробити план невідкладних заходів щодо уповільнення темпів зростання інфляції до 1 листопада.

Показник вересневої інфляції був максимальним для цього місяця з 1998 року.

Читайте також:

Янукович назвав ріст інфляції штучним і натякнув на змову

Янукович наказав Азарову зупинити інфляцію

Складено рейтинг зростання цін по областях України

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: