Український бізнес оцінив інвестиційний клімат за останні півроку

Тільки 8% опитаних вважають, що за останні півроку ситуація з веденням бізнесу в Україні покращала.

 Близько 63% респондентів, якими виступили українські компанії відмітили істотне погіршення фінансово-економічної ситуації в країні за останні півроку.

Про це свідчать результати опитування Business Conditions Survey: Russia and Ukraine, проведеного компанією Appleton Mayer в період з 5 по 19 липня 2010 року .

Тільки 8% опитаних вважають, що ситуація покращала. При цьому, на відміну від Росії, де великий бізнес позитивніший в оцінці поточної ситуації, в Україні представники усіх видів бізнесу були одностайні у виставлянні негативної оцінки ситуації.

Відносно основних проблем, з якими компанії зіткнулися впродовж останніх 6 місяців 2010 року, більшість респондентів відмітили: обмежений доступ до кредитних/інвестиційних ресурсів, посилення податкового тиску, падіння попиту на цільових ринках, корупцію і ріст цін на базові ресурси.

При проведенні оцінки основних складових ділового клімату найнижчі підсумкові бали отримав діловий клімат України. Так, при оцінці компаніями, працюючими в Україні, найнижчі бали отримали: захист прав власності і іноземних інвестицій (1,3), діяльність законодавчої і виконавчої влади у сфері поліпшення ділового і інвестиційного клімату (1,5), податкова система (1,9), державна регуляторна політика у сфері господарської діяльності (2,0).

Нагадаємо, голова Державної податкової адміністрації Олександр Папаіка заявив, що уряд не виконає свою обіцянку ввести автоматичне відшкодування ПДВ добросовісним платникам.

Читайте також:

Азаров: заборгованість із відшкодування ПДВ продовжує зростати

Парламент направив в Кабмін свої пропозиції по Податковому кодексу

Банкіри: друга хвиля кризи Україну не зачепить

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: