Український бізнес в 2016 році житиме за старим "модернізованим" Податковим кодексом

Новий Податковий кодекс Рада збирається ввести в 2017 році.

Верховна Рада домовилася з Кабміном про продовження роботи над новим податковим кодексом в 2016 році.

Про це повідомив спікер українського парламенту Володимир Гройсман.

"Була узгоджена можливість коригування чинного Податкового кодексу, щоб збалансувати бюджет на наступний рік", - заявив він, розповідаючи про підсумки консультацій керівників фракцій і груп, передає Інтерфакс-Україна.

Він також повідомив, що робота над новим Податковим кодексом буде продовжена в наступному році і для цього буде створена робоча група, до якої увійде прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

Своєю чергою голова "Блоку Петра Порошенка" Юрій Луценко заявив, що державний бюджет України на 2016 рік буде затверджений на базі зміненого чинного Податкового кодексу, а нову редакцію Податкового кодексу планують прийняти в першому кварталі 2016 року.

"У наступному, 2016 році, бізнес житиме за чинним Податковим кодексом, в якому, все-таки, будуть проведені відповідні зміни. Наприклад, ЄСВ буде скорочений, ПДФО буде дещо скорочено, прозорість при адмініструванні буде забезпечена. Тобто ми модернізуємо чинний Податковий кодекс, але не перейдемо на новий ", - сказав він журналістам сьогодні, 17 грудня, у Києві.

Водночас Луценко зазначив, що на поточній сесії парламент прийме за основу нову редакцію Податкового кодексу з тим, щоб в першому кварталі 2016 над ним працювати і ввести в дію з 2017 року.

Нагадаємо, на цьому пленарному засіданні мають бути представлені законопроекти про державний бюджет на 2016 рік та зміни по Податкового кодексу. 

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: