Український мільярдер Ахметов придбав один з найдорожчих будинків у світі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вілла вартує 200 мільйонів євро

Компанія українського мільярдера Ріната Ахметова SCM Holdings Limited купила французький історичний маєток Villa Les Cedres вартістю 200 млн євро. Про це повідомляє сайт компанії.

За інформацією Financial Times, віллу Ахметов купив після того, як італійський виробник напоїв оголосив про продаж у минулому році.

Villa Les Cedres має 18 тисяч квадратних футів розташована на узбережжі, датується 1870 роком і колись була домом короля Бельгії Леопольда II. Вона вважається однією з найдорожчих на планеті та була виставлена на продаж за 350 млн євро. Врешті SCM Holdings Limited купила маєток за 200 млн євро.

В компанії Campari заявили, що попередня угода про продаж була досягнута в серпні 2019 року.  

Нагадаємо, Рінат Ахметов, за версією видання Forbes, є найбагатшим українцем. Його розмістили на 272 місці серед мільярдерів у рейтингу за 2018 рік з "гаманцем" на 6 млрд доларів. Згідно з даними Forbes, за рік Рінат Ахметов збільшив свої статки на 500 млн доларів та піднявся у рейтингу одразу на 62 позиції.

 

Відео Уряд вдвічі знизив ціну на газ для Луганської ТЕС, яка належить компанії ДТЕК Рината Ахметова

Своє рішення урядовці пояснили відсутністю вугілля, поставки якого заблокували з РФ. Тому нині електрику для регіону виробляють спалюючи коштовний газ. Представник президента Андрій Герус назвав це рішення неправильним, оскільки приватна енергетична компанія діє за принципом приватизації прибутків та націоналізації збитків.  

Уряд вдвічі знизив ціну на газ для Луганської ТЕС, яка належить компанії ДТЕК Рината Ахметова

Залиште свій коментар

Вибір редакції