Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Український "Ощадбанк" потягнув до суду російський "Сбербанк"

Київ наполягає на незаконності перейменування української "дочки" "Сбербанку".

Сьогодні, 15 січня, український державний "Ощадбанк" подав позов до Господарського суду м. Києва проти "Сбербанку Росії". Причина спору – перейменування його української "дочки" із "Сбербанк Росії" та "Сбербанк".

 "Ощадбанк" наголошує, що має виключні права на використання торгової марки "Сбербанк" на території України й вимагає чергового перейменування.

"Ми звернулись до суду не тільки, щоб захистити інтереси "Ощадбанку", але й інтереси мільйонів українців. Вважаємо неприпустимим намагання "Сбербанку Росії" таким шляхом приховати країну походження акціонерного капіталу. Хоч і розумію мотиви, адже Росія на офіційному рівні Верховною Радою України та на суспільному рівні більшістю наших громадян визнана країною-агресором. Все це відповідним чином впливає на поведінку клієнтів та може ввести їх в оману. Адже ще з радянських часів певна кількість споживачів досі називає "Ощадбанк" "Сбербанком". Ми не можемо ігнорувати і не поважати інтереси цих людей, які можуть бути введені в оману протиправними діями "Сбербанку Росії", – написав у Facebook керівник "Ощадбанку" Андрій Пишний.

 

ОФІЦІЙНО. Позов до суду подано----------------------------------------Ощадбанк наполягає на незаконності перейменуванн...

Опубліковано Андрієм Пишним 15 січня 2016 р.

Залиште свій коментар

Вибір редакції