Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Український "Ощадбанк" відсудив у російського бізнесмена 10 млн доларів

Банку вдалося виграти справу через суд РФ.

У Росії суд стягнув з російського бізнесмена 10 млн доларів на користь українського "Ощадбанку".

Про це повідомили у прес-службі банку.

"22 листопада Московський міський суд підтвердив стягнення суми, що дорівнює 10 млн доларів США, з громадянина Російської Федерації Голінки В.К. на користь "Ощадбанку". Наразі рішення набрало законної сили і може бути виконане в примусовому порядку", - йдеться у повідомленні.

Як зазначається, боржник є бенефіціаром двох підприємств, розташованих на території Закарпатської області України: ТОВ "Консервний завод "Універ" та ТОВ "Виноградівський райагротехсервіс".

"Одночасно він є поручителем за кредитами цих компаній перед "Ощадбанком", розмір заборгованості за якими дорівнює близько 300 млн грн", - додали у банку.

Окремо банкіри наголосили, що це судове рішення є першим на користь "Ощадбанку", яке юристи фінансової установи здобули за межами України.

Нагадаємо, раніше росіяни відсудили в київського метрополітену понад 28 млн доларів. Господарський суд Києва частково задовільнив позов російської компанії "Укррослізінг" проти "Київського метрополітену" через неповернення боргу за поставку в 2009 році 100 вагонів. Як наслідок, підземка повинна виплатити 737 мільйонів гривень або 28,5 мільйона доларів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції