Український ринок акцій обвалився через помилку трейдера

Оператор, що проводив угоду, переплутав кількість з ціною, що призвело до зниження вартості акцій "Мотор Січі" на 99,09%.

Український ринок акцій обвалила помилка трейдера в угоді з акціями "Мотор Січ" : індекс ПФТС до 15:00 знизився на 15,33% - до 668,93 пункту із-за падіння вартості акцій компанії на 99,09%.

"Ймовірно, сьогодні ми стали свідком першого такого резонансного на українському ринку ефекту "товстого пальця" (технічна помилка при введенні даних). Угода на ринку котирувань ПФТС по акціях "Мотор Січі" пройшла за ціною 20 гривень за акцію у кількості 2500 штук. При цьому поточна вартість акцій на ринку заявок ПФТС складає 2267 гривень, а на "Українській біржі" на ринку заявок - 2,268 тисячі гривень", - сказав керівник аналітичного відділу інвестгрупи "ТАСК" Андрій Шевчишин.

За його словами, оператор, що проводив угоду, швидше за все, переплутав кількість з ціною, що і привело до зниження вартості акцій "Мотор Січі" на 99,09%.

Нагадаємо, цікавий випадок нещодавно трапився на британському фондовому ринку. Нафтовий брокер, який у нетверезому стані уклав угод на півмільярда доларів, був усунений від роботи на біржі і засуджений до великого штрафу.

Читайте також:

Україна випустить держоблігацій на 2 мільярди доларів

П'яний брокер підвищив світові ціни на нафту з домашнього комп'ютера

Український фондовий ринок зріс рекордними темпами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: