Українського виробника золота оголосили банкрутом

"Закарпатполіметали" визнано банкрутом. Чистий збиток ТОВ "Закарпатполіметали" за підсумками 2008 року становив 17,583 млн грн.

ТОВ "Закарпатполіметали", що розробляло Мужіївське золотоносне родовище, визнано банкрутом, відкрито ліквідаційну процедуру.

Як повідомляється в урядовій газеті "Урядовий кур'єр" в середу, відповідну постанову ухвалив Господарський суд Закарпатської області 16 лютого.

Ліквідатором призначено Тетяну Петік.

З кінця 2006 року розробка Мужіївського родовища не ведеться у зв'язку з невиконанням зобов'язань компанією Zakar Resources (Республіка Маврикій), яка є власником 6,33% ТОВ "Закарпатполіметали". ДАК "Укрполіметали" належить інша частка в статутному капіталі "Закарпатполіметали", яке має здійснювати розробку родовища.

Міністерство промислової політики України робило спроби відновити розробку Мужіївського родовища. Зокрема, в середині 2009 року в міністерстві відбулася нарада під керівництвом заступника міністра Сергія Грищенка за участю фахівців і представників Закарпатської облдержадміністрації, комітету кредиторів та ДАК "Українські поліметали".

На середину травня 2009 року в реєстр кредиторів ТОВ Закарпатполіметали входили 15 організацій. Найбільшим кредитором була компанія Сengart Financial INC.

ДАК "Українські поліметали" створено урядом у 1998 році з метою реалізації держпрограм "Золото України" і "Титан України". Наказом міністра промислової політики Володимира Новицького від 27 травня 2008 року компанію "Укрполіметали" було вирішено ліквідувати, однак цього не відбулося через складність ліквідаційної процедури в зв'язку із наявністю належних їй часток в інших компаніях.

Чистий збиток ТОВ "Закарпатполіметали" за підсумками 2008 року становив 17,583 млн грн. Статутний капітал компанії становив 34,224 млн грн.

Читайте також:

Британці користуються зростанням цін на золото, продаючи зубні скоби

Абрамович продав канадцям золоті родовища на Чукотці

Поради фахівців: у що вигідніше вкладати гроші цього року

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: