Українською авіацією керуватимуть росіяни

Обидва партнери спільного підприємства – "Об'єднана авіабудівна корпорація (ОАК) і "Антонов" - отримають по 50%. Очолить СП росіянин.

Російсько-українське спільне підприємство (СП) "ОАК-Антонов" очолить гендиректор ТОВ " Управляюча компанія "ОАК - Цивільні літаки" Юрій Грудінін.

СП буде зареєстроване в Москві у формі ТОВ до 1 жовтня 2010 року, обидва партнери – "Об'єднана авіабудівна корпорація (ОАК) і "Антонов" - отримають по 50%.

Нинішній керівник "Антонов" Олександр Кива зможе стати лише заступником створюваного СП.

СП створюється на основі "ОАК - Цивільні літаки". Цей підрозділ, який у рамках ОАК повинне було займатися цивільними проектами корпорації, розгубив велику частину своїх повноважень : проект SuperJet досі залишається в підрозділі бойової авіації, а програма перспективного літака МС-21 віддана корпорації "Іркут".

Нагадаємо, голова правління ВАТ "Об'єднана авіабудівна корпорація" Олексій Федоров заявив, що українські та російські авіапідприємства домовилися про створення спільного підприємства із закупівлі матеріалів і комплектуючих виробів для післяпродажного обслуговування літаків марки "Антонов".

Раніше ЗМІ повідомляли, що Україна має намір передати Росії контроль в авіабудівному концерні "Антонов", щоб отримати знижку на газ в 2010 році. 50 відсотків плюс одна акція компанії можуть бути передані ОАК, а натомість "Антонов" отримає невелику частку в російській корпорації.

Читайте також:

РФ запропонувала замінити в Ан-148 українські двигуни на російські

Росія та Україна створять спільне авіапідприємство до осені

Україна пообіцяла не віддавати Росії авіапромисловість та суднобудування

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: