Українці хочуть на ралі "Дакар"

Компанія "АвтоКрАЗ" та Харківське конструкторське бюро розробили конструкцію нового спортивного автомобіля.

КрАЗ
Архів
Такі автомобілі КрАЗ виробляє сьогодні. (Фото: voenavto.almanacwhf.ru)
Холдингова компанія "АвтоКрАЗ" спільно з Харківським конструкторським бюро імені Морозова розробила конструкцію спортивного автомобіля КрАЗ, який зможе представити Україну на одній з найвідоміших гонок в світі - ралі-рейді "Дакар".

Як повідомляє прес-служба підприємства, для реалізації таких планів необхідно близько 40 мільйонів гривень. Компанія запропонувала президенту України Віктору Ющенку зробити проект участі українського автомобіля КрАЗ в ралі "Дакар" національним для залучення підтримки держави, громадськості, ЗМІ та ділових кіл. 

Ющенко має намір створити робочу групу для опрацювання цієї ідеї.

Холдингова компанія "АвтоКрАЗ" була створена в 1996 році та об'єднує 13 українських підприємств на чолі з Кременчуцьким автомобільним заводом. Основними видами продукції, яку виготовляє компанія, є вантажні автомобілі, залізничні вагони, морські й річкові судна, нафтогазове устаткування, ціла низка комплектуючих.

Як відомо, ралі Дакар в 29-й раз проводилося 6-21 січня цього року. Почався чемпіонат в Лісабоні, і традиційно фінішував в столиці Сенегалу – Дакарі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: