Українці не довіряють гривні. Більшість вкладає в євро

В умовах фінансово-економічної кризи українці вважають за краще зберігати свої заощадження в євро, рівень довіри до національної валюти різко знизився.


Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Міжнародним дослідницьким агентством "IFAK-Ukraine" в рамках моніторингового проекту "5 фактів про українців".

Генеральний директор дослідницького агентства Сергій Говоруха підкреслив, що 59% опитаних українців вважають за краще зберігати свої заощадження в євро. Долару довіряють, за даними опитування, 39% українців. Рівень довіри до національної валюти складає всього 26%.

"При цьому 53% опитаних відзначили, що за останній час їх упевненість в стабільності гривні знизилася", - підкреслив Говоруха. Також, за його словами, опитування показало, що третина українців (33%) стала менше вірити в стабільність американського долара, тоді як рівень упевненості в стабільності євро знизився лише на 10%.

Також, згідно з опитуванням, 53% респондентів сказали про те, що наступного року вони мають намір зберігати заощадження в євро і доларах.

Відповідаючи на питання про те, в що українці мають намір вкладати свої заощадження в період і після фінансової кризи, 49% опитаних сказали, що хочуть вкласти вільні гроші в купівлю нерухомості і лише 5% громадян заявили про бажання покласти гроші на депозитні рахунки.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: