Українці не довіряють гривні і скуповують євро

В умовах фінансово-економічної кризи українці воліють зберігати свої заощадження в євро.

Рівень довіри до національної валюти різко знизився. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Міжнародним дослідницьким агентством "IFAK-Ukraine".

Презентуючи результати опитування, генеральний директор дослідницького агентства Сергій Говоруха підкреслив, що 59% опитаних українців воліють зберігати свої заощадження в євро. Долару довіряють, за даними опитування, 39% українців. Рівень довіри до національної валюти становить усього 26%.

"При цьому 53% опитаних відзначили, що останнім часом їхня впевненість у стабільності гривні знизилася", - підкреслив Говоруха.

Також, за його словами, опитування показало, що третина українців (33%) стала менше вірити в стабільність американського долара, у той час як рівень упевненості в стабільності євро знизився лише на 10%. Також, відповідно до опитування, 53% респондентів сказали про те, що наступного року вони мають намір зберігати заощадження в євро і доларах.

Відповідаючи на запитання про те, у що українці мають намір вкладати свої заощадження в період і після фінансової кризи, 49% опитаних сказали, що хочуть вкласти вільні кошти в покупку нерухомості і тільки 5% громадян заявили про бажання покласти кошти на депозитні рахунки.

Опитування проводилося з 31 жовтня по 5 листопада у всіх обласних центрах України. Опитано 800 респондентів. Статистична похибка вибірки становить 3,5%.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: