Українці зберігають свої заощадження в євро

При цьому 18% українців переконані, що зберігати гроші невигідно в будь-якій валюті.

Українці, окрім мешканців західних регіонів, найчастіше зберігають свої заощадження в євро. Єдиній європейській валюті віддають перевагу 27% опитаних, гривні – 22%. Позиції долара сильно похитнулись за рік і перевести зароблене в американські гроші зараз готові лише 13%

Це показало соціологічне дослідження, проведене у листопаді Research & Branding Group.

Соціологи відзначили низку регіональних особливостей накопичення коштів. Так мешканці західних регіонів більше схильні зберігати заощадження в гривні (32%). Усі інші регіони надають перевагу євро (центр – 30%, південний схід - 26%).

Російському рублю по всій Україні довіряють у межах статистичної погрішності - від 1% респондентів на заході до 2% на південному сході. При цьому 18% переконані, що зберігати невигідно в будь-якій валюті.

Що стосується готовності покласти заощадження в банк, то ситуація вже не така плачевна, як у лютому, коли 80% населення не довіряли жодному банку. Проте, 65% досі ставляться до фінустанов з недовірою. Причому така позиція властива респондентам як на заході (63%), так і на сході (69%).

Дослідження проводилося з 1 по 12 листопада 2009 року. Опитано 3117 респондентів старше 18 років у всіх областях України і АР Крим. Статистична похибка складає ±2,2%.

Читайте також:

Падіння долара викликає спекуляції та затягує кризу

Українська економіка за три місяці впала на 15,9%

За рік з України до офшорних зон перевели 115 мільярдів гривень

Банкам заборонили змінювати курс валют протягом дня

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: