Україну чекають на ринку Європи

Країни Європейської асоціації вільної торгівлі пропонують Україні почати переговорний процес про створення зони вільної торгівлі.

Європейська асоціація вільної торгівлі (Фото: aym.juntaex.es)
Європейська асоціація вільної торгівлі сприяє полегшеному товарообігу між країнами-членами. (Фото: aym.juntaex.es)
Країни Європейської асоціації вільної торгівлі пропонують Україні почати переговорний процес про створення зони вільної торгівлі (ЗВТ).

Як передає УНІАН, про це повідомив прем`єр-міністр України Віктор Янукович сьогодні під час пленарного засідання 8-ї наради керівників закордонних дипломатичних представництв України.

"Ми одержали позитивний сигнал від країн - членів Європейської асоціації вільної торгівлі - Норвегії, Ісландії, Швейцарії, Ліхтенштейну - про початок переговорного процесу про створення зони вільної торгівлі", - сказав Віктор Янукович.

За його словами, йдеться про створення передумов для закріплення України в економічному просторі Європи. "Це дозволить національному виробнику скористатися всіма перевагами цього унікального ринку", - вважає голова уряду.

Крім того, прем’єр-міністр розраховує на прискорення інтеграції транспортної інфраструктури України до транспортних мереж Європи.

“Ми розраховуємо на прискорення інтегрування транспортної інфраструктури України до транспортних мереж Європи, включаючи їх з’єднання з пан’європейськими транспортними коридорами та транс’європейською транспортною мережею”, - сказав Віктор Янукович.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: