Україну можуть виключити з організації з безпеки польотів

Асоціація IATA рекомендувала Європейській організації з безпеки польотів Євроконтроль виключити Україну зі свого списку країн-учасників.

Міжнародна асоціація повітряного транспорту IATA звернулася в Євроконтроль з рекомендацією виключити Україну з цієї організації.

Зокрема, IATA рекомендувала Європейській організації з безпеки польотів Євроконтроль виключити Україну зі свого списку країн-учасників через необгрунтоване підвищення ставок за аеронавігаційне обслуговування в 2010 році, пише видання "Коммерсант-Украина".

Відповідний лист IATA датований 3 вересня, повідомив вчора генеральний секретар Асоціації європейських авіакомпаній Ульріх Шульт-Штратхаус в ході візиту в Україну.

Шульт-Штратхаус подзвонив представнику IATA і після розмови повідомив, що наприкінці листопада на засіданні Євроконтролю піднімалося питання, що стосується України, проте конкретне рішення не прийнято.

Коментар Євроконтролю отримати не вдалося. Прес-секретар представництва ЄС в Україні Девід Стулік вчора не зміг прокоментувати дане питання: "Мені не відомо про таке звернення IATA".

Під час червневого візиту до України гендиректор IATA Джованні Бісіньяні говорив міністру транспорту і зв'язку Костянтину Єфименко про необхідність знизити вартість аеронавігаційних послуг.

Читайте також:

В Україні з'явиться новий дешевий авіаперевізник

Українським авіапасажирам платитимуть до 600 євро за відміну рейсу

Найбільша авіакомпанія світу з'явиться у США

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: