"Укргазбанк" просить у держави ще 5 млрд гривень

Після влиття в банк додаткових 1,9 млрд гривень з держбюджету, голова фінустанови попросив ще 5 млрд.

Голова правління рекапіталізованого "Укргазбанку" Анатолій Брезвін подав запит в Міністерство фінансів України на додаткову капіталізацію банку у розмірі 5 млрд грн.

"Ми попросили ще 5 млрд гривень"., - сказав Брезвін.

Як повідомлялося, Кабінет міністрів раніше погодився додатково "влити" в капітал рекапіталізованого "Укргазбанку" додаткові 1,9 млрд гривень, внаслідок чого його статутний капітал виріс з 3,8 млрд грн до 5,7 млрд. Спочатку "Укргазбанк" був капіталізований державою на суму 3,1 млрд гривень.

ПАО АБ "Укргазбанк" (правонаступник ЗАТ "Интергазбанк" і ЗАТ "Хаджибейбанк") зареєстрований в липні 1993 року, по класифікації НБУ входить до групи великих українських банків (друга група). Регіональна мережа банку складається з 277 точок продажів, більше 4000 банкоматів, 411 терміналів і 10 банківських кіосків самообслуговування.

За станом на 1 січня 2010 активів "Укргазбанку" перевищували 12 млрд грн, кредити і заборгованість клієнтів - 9,741 млрд грн. За підсумками 2009 року "Укргазбанк" отримав 4,415 млрд.грн чистого збитку.

У рамках програми державної рекапіталізації видатним акціонером банку з 16 липня є держава в особі Міністерства фінансів з долею 87,72% акцій.

Нагадаємо, минулого тижня Фонд держмайна передав на затвердження в Кабмін порядок продажу пакетів акцій банків, що належать державі.

На порядку денному питання реалізації акцій лише націоналізованих фінустанов, і в уряді навіть не думають про продаж "Ощадбанку" або "Укрексімбанку".

У кінці цього року уряд, швидше за все, виставить на продаж "Укргазбанк", "Родовід Банк" і "Київ".

Читайте також:

Кабмін продасть три держбанки

Уряд готується розпродавати банки

Україна витратила на порятунок економіки 99 мільярдів гривень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: