"Укрпошта" пояснила, навіщо отримує ліцензію на закупівлю і транспортування великих обсягів газу

Підприємство планує купити 3,5 мільйона кубометрів блакитного палива.

Державне підприємство "Укрпошта" подало документи на отримання ліцензії для закупівлі та транспортування газу. Загальний обсяг цього року становитиме 3,5 млн кубометрів.

Газ використовуватимуть "для опалення всіх поштових відділень, автобаз та центрів сортування компанії. Цей обсяг національний поштовий оператор планує зберігати в сховищах "Укртрансгазу" та споживати в поточному режимі об'єктами регіональної мережі. Для цього потрібно отримати відповідну ліцензію".

"Ми не продаватимемо природний газ, а плануємо закупити його для опалення всієї нашої мережі. Хочемо зберігати весь обсяг у сховищах "Укртрансгазу", аби брати його щомісяця за потребою та передавати до наших точок споживання (котельні, автобази, відділення). Головне, що газ гарантовано буде у наявності й ми не відчуватимемо проблем із поставками, як минулої зими. Але виявилося, що для видачі номінації на транспортування і розподіл нашого газу із підземних сховищ газу потрібна ліцензія. Ми направили відповідний запит в НКРЕКП та паралельно подали документи на ліцензію", - пояснив заступник гендиректора із закупівель "Укрпошти" Олександр Наход.

Оптова закупівля газу також дозволить зекономити кошти.

"Разова закупівля всього обсягу газу дозволить зекономити в опалювальному сезоні декілька мільйонів гривень. Бо під час опалювального сезону ціни на природний газ зростають на 20-25% і постачальники вимагають їх перегляду, незважаючи на умови, які були прописані під час підписання угоди на поставку цього палива", - сказав Наход.

"Укрпошта" вже оголосила тендер на закупівлю природного газу з постачанням його у сховища "Укртрансгазу". Питання про видачу відповідної ліцензії НКРЕКП має розглянути 7 вересня.

Залиште свій коментар