Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрпошта" позичила ще 200 мільйонів гривень. На що витратять гроші

Державне підприємство випустило чергову серію облігацій.

"Укрпошта" отримала 200 млн грн від розміщення облігацій серії "В".

Про це повідомляє прес-служба товариства.

"Інвестори вірять у реформи "Укрпошти" і завдяки розміщенню облігацій ми зможемо вкласти кошти в оновлення нашого автопарку, закупівлю нових комп’ютерів, підвищення енергоефективності. Незважаючи на суттєве підвищення облікової ставки НБУ (до 17%), наші папери не втрачають привабливості", - зазначив перший заступник гендиректора з фінансових питань "Укрпошти" Олександр Чернявський.

Відсотковий дохід для серій "А", "В" та "С" встановлюється в розмірі 19% річних. Відсотки за облігаціями розраховуються відповідно до відсоткових періодів, які складають 91 календарний день, а відсотковий дохід розраховується на одну облігацію. Відсотковий дохід для серії "А" на 1-4-відсоткові періоди та серії "В" на 1-6-відсоткові періоди складає 4736,99 грн на одну облігацію, для серії "С" на 1-8-відсоткові періоди - 4736,99 грн на одну облігацію.

"Укрпошта" випустила облігації в серіях "А", "В" та "С" загальною вартістю 600 млн грн у кількості 6 тисяч штук та номінальною вартістю однієї облігації у 100 тис. грн. Зокрема, серії "А" - 150 млн грн, серії "В" - 200 млн грн, серії "С" - 250 млн грн.

Облігації серії "А" перебувають в обігу до 16 листопада 2020 року включно, серії "В" - до 16 травня 2022 року включно, серії "С" - до 13 листопада 2023 року включно.

Нагадаємо, 1 березня 2017 року "Укрпошта" завершила процес корпоратизації і стала публічним акціонерним товариством. Компанія активно реалізовує інвестиційну програму - протягом 2017-го "Укрпошта" закупила 8,5 тисячі нових комп’ютерів та придбала 279 нових авто, а 2018-го кожен населений пункт із населенням понад 2 тисячі жителів отримає комп’ютеризоване відділення зв’язку. Також підприємство відкриває після реконструкції сучасні відділення у найбільших містах України.

Залиште свій коментар

Вибір редакції