Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Укрпошта" здала в оренду частину Головпоштамту в центрі Києва

Від оренди державна компанія заробить понад 70 мільйонів гривень.

Найближчим часом у частині будівлі Головпоштамту в самому центрі Києва розміститься "Розетка".

Відповідну угоду про оренду приміщення "Укрпошта" та ТОВ "Розетка.УА" уклали 27 серпня. Переможця відповідного аукціону визначено на майданчику Prozorro.Продажі. У результаті торгів ціна зросла на 31% від початкової та склала 1 млн 1 тис. грн на місяць за оренду 1510 м2 площі.

Угоду уклали на п'ять років. Загалом, сума договору за весь період складе понад 70 млн грн з урахуванням щорічної індексації вартості оренди. Витрати на утримання нерухомості оплачуються додатково до орендної плати відповідно до показників фактичного використання.

"Укрпошта" реалізує масштабний проект у сфері управління власним портфелем нерухомості. Вперше компанія оптимізує площу своїх приміщень та отримає такі значні кошти від оренди – понад 70 млн грн у рамках одного договору. Від оренди приміщення найбільшим інтернет-магазином України "Розетка" ми також сподіваємося на синергетичний ефект – оформлені тут покупки можна буде одразу відправляти у будь-який куточок України. Для клієнтів "Укрпошти" робота відділення Головпоштамту також стане зручнішою – всі послуги можна буде отримати в одній операційній залі, що скоротить час обслуговування", – сказав гендиректор "Укрпошти" Ігор Смілянський.

Орендар, відповідно до умов аукціону, зобов’язаний відремонтувати приміщення, зокрема й провести реконструкцію системи електропостачання, та утримувати приміщення в належному технічному стані протягом терміну дії договору оренди.

Отримані від оренди кошти "Укрпошта" планує спрямувати на розвиток своєї інфраструктури та мережі: на відкриття нових відділень, оновлення матеріально-технічного стану нинішніх, покращення умов праці виробничого персоналу тощо.

Відео"Укрпошта" запустила на Чернігівщині пілотний проект пересувних поштових точок

"Укрпошта" масово скорочує людей, відділення. А заодно і збитковість. На Чернігівщині запустили пілотний проект пересувних поштових точок. Такі самі, що й звичайні, але в автомобілях. Наразі їх 23. Керівництво радіє: це вигідніше, ніж тримати людей, орендувати приміщення у селах, де менше двох тисяч жителів. А от листоноші та клієнти - занепокоєні. 

"Укрпошта" запустила на Чернігівщині пілотний проект пересувних поштових точок

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції