"Укрпромбанк" оголосив список проблемних позичальників

"Укрпромбанк" виявився "делікатнішим", ніж банк "Надра". Опубліковано лише прізвища та імена позичальників, без сум кредитів та інших даних.

Слідом за банком "Надра", "Укрпромбанк"оприлюднив на своєму сайті списки фізичних та юридичних осіб, які мають прострочену заборгованість за кредитами.

Списки боржників були оприлюднені банком, посилаючись на указ президента Віктора Ющенка, в якому він доручив НБУ оприлюднити перелік недобросовісних позичальників-фізичних та юридичних осіб банку "Надра" і "Укрпромбанку".

За даними Асоціації українських банків, на початку вересня заборгованість юридичних осіб перед Укрпромбанком становила 2,8 млрд гривень, фізичних осіб - 2,95 млрд гривень.

На відміну від банку "Надра", який опублікував імена своїх боржників-фізичних осіб спільно з адресами відділень, де бралися кредити за ідентифікаційними номерами, "Укрпромбанк" обмежився тільки переліком імен боржників у алфавітному порядку.

Таким чином "Укрпромбанк" розраховує уникнути звинувачень в порушенні банківської таємниці.

Нагадаємо, прем`єр-міністр Юлія Тимошенко заявила, що "Укрпромбанк" буде ліквідовано, а його активи і пасиви будуть переведені до "Родовід Банку".

Читайте також:

Тимошенко: "Укрпромбанк" буде ліквідовано

Держава вирішила ліквідувати "Укрпромбанк"

Мінфін відмовився рятувати "Укрпромбанк"

Вклади клієнтів "Укрпромбанка" переведуть у "Родовід Банк"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: