Держава вирішила ліквідувати "Укрпромбанк"

Уряд вирішив не рекапіталізувати, а ліквідувати. Його активи та пасиви, швидше за все, переведуть до "Родовід Банку".

Уряд ухвалив остаточне рішення про долю "Укрпромбанка".

На засіданні експертно-аналітичної ради з питань участі держави в капіталізації банків було вирішено не рекапіталізувати цю фінустанову.

Таким чином, після п'яти місяців обговорення долі цього банку, влада прийняла рішення: ліквідовути "Укрпромбанк", а всі якісні активи і пасиви перевести в один з банків, що належать державі.

"Рішення по "Укрпромбанку" на експертно-аналітичній раді ухвалене. Але воно не набуде чинності, поки не закінчаться консультації", - повідомив директор департаменту Мінфіну з питань участі держави в капіталізації банків Теймур Багіров.

"Остаточне рішення по "Укрпромбанку" повинне бути ухвалене 15 вересня", - сказав керівник дирекції по банківському регулюванню і нагляду Василь Пасичник.

Дотепер спірним залишається питання, в якій саме банк переведуть вкладників "Укрпромбанка".

Як повідомлялося, Кабінет міністрів відмовився від ідеї перевести 7 млрд грн внесків фізичних осіб з "Укрпромбанка" в "Ощадбанк". Новим претендентом на 1,3 млн рахунків проблемної установи обраний "Родовід Банк", в якому уряду належить 99,97% акцій.

"Прем'єр-міністр висловилася за переклад внесків "Укрпромбанка" в "Родовід Банк". Не проти цього і Світовий банк, і МВФ. А ось Мінфін і НБУ коливаються. Швидше за все, питання зважиться на користь Родовід Банку", - вважає джерело в Кабміні.

Рішення на користь "Родовід Банку" влаштовувало не всі сторони. На думку експертів, сумніви цих відомств цілком обґрунтовані: "Родовід Банк" ще і сам не встиг повністю відновитися після проблем з платоспроможністю, фінустанова представлена не у всіх регіонах країни, до того ж банк потребує додаткової капіталізації з боку свого основного акціонера - уряду.

Читайте також:

Вклади клієнтів "Укрпромбанка" переведуть у "Родовід Банк"

Луценко знайшов у "Родовід Банку" зловживань на 2 мільярди

Тимошенко не задоволена адміністраторами в "Надра банку" і "Укрпромбанку"

Ліквідація "Укрпромбанку" призведе до інфляції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: