Укрсоцбанк купують італійці

Міжнародна банківська група UniCredit Group домовилася про купівлю 95% акцій Укрсоцбанку, що входить до групи найбільших.

Міжнародна банківська група UniCredit Group, яка контролює в Україні УніКредит Банк й "ХФБ Банк Україна", домовилася із власниками Укрсоцбанку, що входить до групи найбільших, про купівлю 95% його акцій. 

Про це сказано в повідомленні UniCredit. Відповідно до нього, між сторонами підписана угода про поглинання не менше 95% Укрсоцбанку.

"Поглинання банку підсилить присутність групи в Україні, на одному з найбільш швидко зростаючих ринків ", - сказано в повідомленні.

Закінчення угоди буде здійснено після узгодження всієї необхідної документації, а також одержання дозволів у відповідних державних органах. Угоду планується завершити до 2008.

Як повідомляло агентство Українські новини, раніше італійський банк Intesa Sanpaolo відмовився від купівлі Укрсоцбанку.

Чисті активи Укрсоцбанку на 1 квітня 2007 становили 20 218,3 млн. гривень, кредитний портфель - 14 463,9 млн. гривень, власний капітал - 1 979,2 млн. гривень. Січень-березень 2007 банк закінчив із чистим прибутком 52,574 млн. гривень, за 2006 рік отримав прибуток 287,336 млн. гривень.

Акціонером фінустанови станом на 1 квітня 2007 було ЗАТ "Ферротрейд Інтернешнл" із часткою 86,15%.

Раніше UniCredit Group, яка контролює в Україні Унікредит Банк й "ХФБ Банк Україна", вирішила приєднати "ХФБ Банк Україна" до Унікредит Банку.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: