Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Очолюваний людьми президента "Укрспецекспорт" застрахував свої авто у компанії Порошенка-Кононенка

Найдорожчим у списку є авто класу "люкс" Lexus LX за ціною 1,86 млн гривень.

Державна компанія "Укрспецекспорт" уклала угоду зі страховою компанією "Країна" про послуги щодо страхування транспортних засобів за 236 тисяч гривень. Про це повідомляється у системі ProZorro, пишуть "Наші гроші".

Згідно з КАСКО, компанія застрахувала дев'ять автомобілів терміном на один рік. Зазначається, що страхова сума становить 5,62 мільйони гривень. Найдорожчим у списку є авто класу "люкс" Lexus LX з ціною 1,86 мільйони гривень. Своєю чергою, ціна такого ж нового автомобіля удвічі більша і становить 3,91 мільйони гривень.

страхування Укрспецекспорт
Наші гроші

Акціонерами страхової компанії "Країна" є інвестиційні фонди "Прайм ессетс менеджмент" президента України Петра Порошенка, "ВІК" першого заступника голови парламентської фракції "БПП" Ігоря Кононенка і "СОВА" першого заступника секретаря РНБОУ Олега Гладковського.

Окрім того, повідомляється, що закупівлю провели без торгів за правилами допорогових закупівель.

Зазначається, що у лютому "Укрспецекспорт" очолив Павло Букін, хоча комітет Мінекономрозвитку не підтримав його на конкурсі.   

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що дочірнє підприємство "Укроборонсервіс" держкомпанії "Укрспецекспорт", які входять до складу державного концерну "Укроборонпром", страхує здоров'я своїх працівників у ПАТ "Страхова компанія "Країна". Водночас журналісти з'ясували, що жодних тендерних процедур не проводилось. Згодом "Укроборонсервіс" пояснило страхування своїх співробітників у ПАТ "Страхова компанія "Країна" найвигіднішою пропозицієюЯк зазначається, "Укроборонсервіс" провів конкурсний відбір страхової компанії для з'ясування найбільш економічно вигідних пропозицій. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції