Укртатнафту оштрафували

Антимонопольний комітет України вирішив, що "Укртатнафта" скористалась своїм монопольним становищем на українському ринку авіапального.

Півмільйона гривень штрафу має сплатити компанія "Укртатнафта" за штучне завищення вартості авіапального. Так вирішив сьогодні Антимонопольний комітет України.

Там підрахували, що торік восени минулого року "Укртатнафта" продавала пальне вітчизняним компаніям майже на 400 гривень дорожче, ніж іноземним. У такий спосіб, кажуть у Комітеті, компанія яка є найбільшим виробником пального для літаків в Україні скористалася своїм монопольним становищем.

Нагадаємо, торік восени кілька авіаперевізників погрожували скасувати всі рейси у зв'язку з необґрунтованим підвищенням цін на пальне.

Олексій Костусєв, голова Антимонопольного комітету України: "Воспользовавшись риночной властью в сентябре-октябре 2006 года, "Укртатнафта" повысила цену на авиатопливо и установила завышенные цены."

В "Укртатнафті" власну вину визнають, і обіцяють штраф виплатити. Кажуть, на фінансовому становищі компанії-монополіста ця сума суттєво не позначиться.

Ігор Лещенко, начальник управління АТ "Укртатнафта":
"Цей штраф не буде впливати на якісь там... не буде обмежень. Компанія стабільно нарощує виробництво нафтопродуктів, переробки нафти. Ну, такий випадок. Ми вважаємо, що це прикрий випадок і ми вважаємо, що це певна випадковість."

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: