"Укртелеком": чергова дата продажу

Фонд державного майна оголосив 5 червня днем торгів з продажу 1%-го пакету акцій “Укртелекому”.

Фонд державного майна оголосив чергову дату торгів з продажу 1%-го пакету акцій “Укртелекому” - 5 червня. Пакет буде виставлений на Українській фондовій біржі, його стартова ціна складе 215 млн. 351,8 тис. грн. Стартова ціна однієї акції складе 1,15 грн.

Раніше ФДМУ оголосив дати продажу трьох з п'яти запланованих до реалізації 1%-х пакетів акцій «Укртелекому» - 22 травня, 8 і 21 червня. Проте Київський господарський суд заборонив проведення торгів 22 травня на Українській фондовій біржі і 8 червня на фондовій біржі ПФТС торгів з продажу 1%-х пакетів акцій ВАТ «Укртелеком” для забезпечення позову підприємства “Дотрін-2002” Хмельницького обласного товариства Всеукраїнської організації інвалідів “Союз організації інвалідів України”.

24 травня Фонд держмайна оголосив про нову дату продажі першого 1%-го пакету акцій ВАТ “Укртелеком” - 29 травня. Призначені на 29 травня торги на Українській фондовій біржі не відбулися через відсутність заявок. Стартова ціна пакету також складала 215,3 млн. грн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: