"Укртелеком" можуть продати 15 червня

1% акцій компанії заплановано виставити на фондовій біржі ПФТС.


Фонд державного майна України оголосив чергову дату торгів з продажу 1%-го пакету акцій ВАТ “Укртелеком” - 15 червня.
 
Пакет буде виставлений на фондовій біржі ПФТС, його стартова ціна становитиме 215 млн. 351,8 тис. грн. Стартова ціна 1 акції - 1,15 грн. (номінальна ціна 1 акції - 0.25 грн.). 

Фонд держмайна скасував намічені раніше на 8 червня торги з продажу другого 1% пакету акцій ВАТ “Укртелеком” на фондовій біржі ПФТС у зв`язку з судовою забороною. 

В той же час у Фонді ніяк не коментували, наскільки результативним буде проведення цих торгів у зв`язку із слабкою активністю потенційних покупців, що спостерігалася на попередніх торгах. 

На думку аналітика Concorde Capital Олександра Паращія, можливими причинами слабкої активності торговців на аукціонних торгах з продажу 1%-ного пакету акцій ВАТ «Укртелеком» могла стати висока стартова ціна пакету, яка відповідає ринковій, а також невизначеність подальшої долі самого підприємства, зокрема його приватизація. 

ВАТ «Укртелеком» (м. Київ) - один з провідних українських операторів зв`язку, монополіст на ринку фіксованого зв`язку: на кінець 2006 року кількість абонентів фіксованого телефонного зв`язку компанії становила близько 10 млн. 

У 2006 році прибуток від діяльності компанії склав майже 7,9 млрд. грн. проти 6,6 млрд. грн. в 2005 році. Водночас, чистий прибуток «Укртелекому» становив 513,4 млн. грн. проти 519,1 млн. грн. роком раніше. 

Статутний капітал компанії - 4 млрд. 681 млн. 560 тис. грн.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: